Online katalógove služby "SUPERPOBYT"

Dovoľujeme si vás srdečne privítať na stránkach katalógu "SUPERPOBYT", ktorá sa špecializuje na prezentáciu ubytovacích zariadení na Slovensku, Česku, Maďarsku a iných krajinách európy. Našim cieľom je dopomocť ubytovateľom k lepšiemu poukázániu a zviditeľneniuich vlastného ubytovacieho zariadenia a zároveň tak prispieť k zlepšenej návštevnosti a rozvoja cestovného ruchu. Ubytovanie a rezervácia s katalógom "SUPERPOBYT", ktorú je možné najsť v sieti našich portálov a rovnako aj na tejto stránke vám umožní si rýchlo a jednoducho zarezervovať vami vhodné ubytovanie (super pobyt) priamo u ubytovateľa. Nakoľko nie sme cestovná kancelária ani agentúra, ktorá si účtuje poplatky za sprostredkovanie zájazdu, je preto pre nás dôležité spomenuť fakt, že u nás neplatíte žiadne poplatky ani provízie za sprostredkovanie rezervácie.

Vašu dovolenku si rezervujete priamo u majiteľa ubytovacieho zariadenia, ktorému rovnako aj platíte za dĺžku vášho super pobytu. Ubytovateľia su sami zodpovedný za aktuálnosť informácií, ktoré sú v sieti katalógu publikované a práve preto nie su zavádzajúce a ich obsah nie je klamlivý. Vaša dovolenka je a vždy bude konzultovaná priamo s ubytovateľom, vďaka čomu máte záruku že vám vaša dovolenka neprepadne. Vyberte si z našej ponuky vašu obľubenú destináciu alebo miesto, kde chcete stráviť svoj super pobyt a svoju dovolenku si hravo môžete rezervovať pomocou našich online rezervačných formulárov, alebo ju môžete vykonať aj telefonicky priamo u ubytovateľa. Všetky naše rezervačné formuláre su smerované priamo majiteľom ubytovacieho zariadenia alebo na recepciu. Prostredníctvom našej siete portálov je možné najsť rôzne typy ubytovacích zariadeni v rôznych krajinách europy (Slovensko, Česko, Maďarsko ... atď). Na našich stránkach a v sieti našich portálov nájdete rôzne typy ubytovacích zariadení ako napríklad: Hotely, Apartmány, Kúpele a Wellness, Motely, Chaty a Chalupy, Penzióny, Privátne ubytovanie a mnoho ďalších iných typov a druhov ubytovacích zariadení.

Vďaka našej prehľadnej štruktúre ubytovacích zariadení nájdete vaše ubytovanie ( podľa typu ubytovania, ale aj podľa regiónu, turistickej oblasti, okresu a miest) rýchlejšie ako by ste sami očakávali. Rezervujte si vašu super dovolenku, ktorú nájdete iba v sieti portálov katalógu "SUPERPOBYT" - Super dovolenka za super ceny. No nie je to super!!!

Pri spolupráci s katalógom "SUPERPOBYT" je možné využitie nasledovných ponúkaných výhod:

 • Garancia ponúkaných cien bez zbytočného cenového navýšenia
 • Registrácia do širokej publikačnej siete ubytovacích zariadení
 • Priama komunikácia s majiteľmi ubytovacích zariadení
 • Rozsiahle marketingové služby so zameraním na vašu osobnú prezentáciu
 • Vlastná reklamno publikačná sieť na viac ako 15 doménach
 • E-mailová adresa s presmerovaním na váš pôvodný e-mail ako bonus
 • Viac informácií o poskytovaných službách nájdete na našej webovej stránke kde máte možnosť dozvedieť sa viac o poskytovaných službách:

  http://www.superpobyt.com   |   http://www.superpobyt.co.uk   |   http://www.superpobyt.sk


Registrujte svoje ubytovacie zariadenie na našom portali

Najlepšie pobyty najdete len u nás na portáli SUPER POBYTU. Neváhajte a obráte sa na nás


Upratovací servis a služby "ČISTIACA ZÓNA"

Činnosť tohto servisu spočíva v pravidelnej starostlivosti o interiérové ako aj exteriérové služby, medzi ktoré patrí ošetrovanie, umývanie, zmývanie a leštenie podlahových krytin a kobercov. Pre tieto krity sú používane špeciálne ekologické ochranné prostriedky, ktoré sú ekologicky nezávadne. Na ochranu týchto plôch používame prostriedky značky KARCHER

Na základe obhliadky a podľa požiadaviek klienta bude vypracovaná cenová ponuka, ktorá bude neskôr predložená klientovi. V cenovej ponuke nie sú zahrnuté náklady na prevádzku pracoviska ( odber vody, elektrickej energie ), ktorú je povinný zabezpečiť klient na vlastné náklady. Uvedená cenová ponuka bude komplexne vypracovaná a to aj vrátane dopravy a materiálu.

ČISTIACA ZÓNA zahŕňa nasledovné služby:

 • Upratovanie a čistenie pravidelné alebo nepravidelné (jednorázové)
 • Administratívne budovy, kancelárie, firmy, inštitúcie, byty a ostatné
 • Upratovanie a čistenie novostavieb, po stavebných prácach a remeselníkoch
 • Hĺbkove čistenie a tepovanie batožinového priestoru
 • Predkolaudačné upratovacie služby
 • Umývanie a čistenie žalúzií, rámov, okien, zárubní a parapiet
 • Leštenie a ochrana podláh a podlahových krytin
 • Výškové práce do výšky 4 metre od zeme
 • Zimná údržba extérierových plôch
 • Dodávanie hygienického materiálu
 • Viac informácií o poskytovaných službách nájdete na našej webovej stránke kde máte možnosť dozvedieť sa viac o poskytovaných službách:

  http://www.cistiacazona.sk


Komplexne čistiace služby a kvalitu vám ponúka ČISTIACA ZÓNA

Vyberte si službu ktorá bude najviac vyhovovať vašim osobním potrebám.


Pranie a žehlenie bielizne "PRÁČOVŇA BB"

Ponuka našich služby vám zabezpečí čistenie, pranie a žehlenie všetkých druhov bielizne a iných textových materiálov a to vrátane bielizne pre ubytovacie zariadenia, stravovacie zariadenia, reštaurácie, školské jedálne, športové oblečenie, pracovné odevy a nezabúdame ani na bežné obyvateľstvo a domáce oblečenie. V našich službách je zahrnutá aj cenová relácia za prepravu bielizne a šatstva od odberateľa k dodávateľovi a to v oboch smeroch. Na výkon pracích služieb a žehlenia pracujeme len profesionálnou a overenou technikou pre zaručenie kvality a ochrane vašej bielizne.

Ďalšie ponúkané výhody, ktoré vám naša spoločnosť ponúka sú dlhoročné skúsenosti v oblasti čistenia a prania, zodpovedná starostlivosť o zákazníka a individuálny prístup, odbornosť a profesionalita v každom smere. Cenová dostupnosť a profesionalita v obore ktorom pracujeme je našou kvalitou a prioritou čislo jeden u každého klienta.

PRÁČOVŇA BB zahŕňa nasledovné služby:

 • Postelná bielizeň ( obliečky, plachty a podobne )
 • Bežná textilná bielizeň ( trička, nohavice a podobne )
 • Detské textilná bielizeň ( všetkého druhu pre deti )
 • Pracovné oblečenie ( monterky, kombinézy a podobne )
 • Športová textilná bielizeň ( dresy, trenirky a podobne )
 • Viac informácií o poskytovaných službách nájdete na našej webovej stránke kde máte možnosť dozvedieť sa viac o poskytovaných službách:

  http://www.pracovnabb.sk


Zameriavame sa na pranie, čistenie a žehlenie bielizne

Zodpovedná starostlivosť, individuálny prístup, odbornosť a profesionalita v každom smere.


Čistiace a protišmykové rohože "WOM 2000"

Rohože "WOM 2000" majú schopnosť zachytiť nečistoty z topánok vrátane olejov, mastnôt, prachu a vody. Služba a servis rohoží je založený na odbornom ošetrení. Výmena použitéj rohože za ošetrenú rohož prebieha na mieste určenom nájomcom v termíne, ako je dohodnuté v zmluve. Pravidelná doba výmeny je 3,7 až 14 dní a podľa potreby zákazníka aj častejšie.

WOM 2000 zahŕňa nasledovné služby:

 • Prenájom čistiacich rohoží "WOM 2000" o rozmeroch 85 x 150 cm
 • Prenájom čistiacich rohoží "WOM 2000" o rozmeroch 110 x 240 cm
 • Viac informácií o poskytovaných službách nájdete na našej webovej stránke kde máte možnosť dozvedieť sa viac o poskytovaných službách:

  http://www.cistiacazona.sk


Profesionálne protišmykové rohože za rozumnu cenu

Ponúkaná služba vám zaručí bezpečnosť, čistotu a čas na upratovanie vo vašej prevádzke


Ubytovanie v Banskej Bystrici "APARTMÁN NA OBRAZE"

Ubytovanie v strede obce v budove so samostatným vchodom a dvorom. V budove sa nachádzajú potraviny a zmiešaný tovar, kde si hostia môžu zakúpiť potraviny a ostatné veci potrebné k pobytu. Dvojizbový apartmán má kapacitu 10 lôžok. Skladá sa z kuchyne, kde sa nachádza kuchynská linka kompletne vybavená s plynovím sporákom , mikrovlnná rúra, chladnička s výparníkom, rýchlovarná kanvica, ďalej je tu splálna a obyvacia spoločenská miestnosť, kde sa nachádza televízor a pripojenie na internet zdarma na vlastný notebook. Sociálne zariadenie sa skladá so sprchovacieho kúta, samostatného umývadla a WC. V apartmáne je elektrické kúrenie a vykurovacia pec na tuhé palivo.Na dvore sa nachádza záhradné posedenie, a k dispozícii je aj prenosný gril. Dvor je vyhradený len pre apartmán bez domácich čo hostom poskytuje uplné súkromie.


Vašu objednávku je teraz možné zrealizovať aj pomocou nášho rezervašného formulára. V prípade záujmu je potrebné vyplniť rezervačný formulár a odoslať. Všetky povinné údaje potrebné na spracovanie sú označené symbolom (*) Po prijatí vašej objednávky vás budeme kontaktovať za účelom overenia platnosti rezervácie. Objednávka, ktorú nám zašlete je nezáväzná a považuje sa za informačnú.

APARTMÁN NA OBRAZE vám ponúka nasledovné služby:

 • Ubytovacie služby pre turistov a dovolenkárov
 • Ubytovacie služby pre robotníkov, firmy a živnostníkov
 • Krátkodobé ubytovacie super pobyty
 • Dlhodobé ubytovacie super pobyty
 • Last minute ubytovacie super pobyty
 • Viac informácií o poskytovaných službách nájdete na našej webovej stránke kde máte možnosť dozvedieť sa viac o poskytovaných službách:

  http://www.privatnaobraze.sk


Ubytovanie v súkromnom ubytovacom zariadení NA OBRAZE

Apartmán NA OBRAZE vám ponúka super pobyt v súkromí na okraji mesta Banská Bystrica


Tvorba webových stránok "UNIWEBSITE SOLUTION"

UNIWEBSITE-SOLUTION.com by sme vám veľmi radi predstavili našu širokú ponuku služieb, ako je web hosting, webdesign, SEO optimalizácia, analyzovanie webových stránok, reklamné služby, sociálne siete a média a mnoho ďalších skvelých produktov, ktoré máme k dispozícii pre vás pripravené.


Naša spoločnosť sa ďalej záoberá a pôsobi ako registrátor a práve vďaka tomu poskytuje aj registráciu domén (v prípade že žiadnu nevlastníte ), ale aj dizajn logo spoločnosti, prezentáciu, propagáciu a reklamu, rovnako ako reklamnú plochu pre vás a vašu firmu. Internetová sieť je v súčasnosti veľmi veľka a rovnako tak poskytuje množstvo spôsobov, ako sa k informáciam dostať alebo ich zdieľať s ostatnými užívateľmi prostredníctvom siete internetu. Táto jedinečná a skveľa príležitosť pre vás ukázať ostatným ľuďom a užívateľom vo vašom okolí, že vaša firma je skutočná. Tento spôsob je len jeden z mála, ktorý vám dopomôže otvoriť dvere do sveta businessu a popritom aj získate veľa možností, ako sa môžete v dnešnom a modernom svete prezentovať. Kreativná tvorba našej webovej prezentácie vás nasmeruje na tu správnu vlnu obchodovania a rozhodne vám vylepší kredit spoločnocti, vďaka čomu si aj vy určite pomôžete rozšíriť svoje vlastné schopnosti a vedomosti od bežných užívateľov. Vizualizácia a vzhľad je rovnako dôležitý ako obsah, ktory by mal byť dostatočne kompatibilný s webovou stránkou a to v takej miere aby pútal stale viac a viac pozornosti na webe. Vaše podnikanie môže narastať v širokom spektre a zvýšiť tak potenciálny rast klientov, ktorých môžete postupom časom osloviť natoľko, že sa oni sami stanú vašimi kupujúcimi alebo členmi. Práve toto je jeden z dôvod, prečo je dôležité, aby sme vás informovali o našej aktívnej činnosti a tvorbe webových stránok.


Naša hrdosť a veľká vášeň spočíva v jednoduchom dizajne a tvorivosti, ktorú vkladáme do našej manuálnej tvorby a to za účeľom kvalitného sprístupnenia informácií v sieti internetu. Tento krok je pre nás nesmierne dôležitý rovnako tak ako aj služby, ktoré poskytujeme všetkým naším klientom a širokej verejnosti. Napriek tomu máme stále veľký záujem a cieľ sa neustále podieľať na skvalitnení ponúkaných služieb a zaistiť tak presnosť, aktuálnosť a dostupnosť obsahu v sieti internetu.

UNIWEBSITE SOLUTION zahŕňa nasledovné služby:

 • Rekonštrukcie rodinnych domov
 • Rekonštrukcie chalup a chát
 • Rekonštrukcie bytov a bytových jadier
 • Montážné a nábytkárske práce
 • Poklad obkladov a dlažieb
 • Zatepľovacie práce a izolácie
 • Murovanie a murárské práce
 • Viac informácií o poskytovaných službách nájdete na našej webovej stránke kde máte možnosť dozvedieť sa viac o poskytovaných službách:

  http://www.uniwebsite-solution.comTvorba a rozvoj webových stránok za super cenu pre vás

Vyhotovíme vám webovú prezentáciu podľa vašich predstáv a požiadaviek


Stavebné a rekonštrukčné práce "REKONŠTRUKCIE BB"

Rekonštrukčné práce sú, ako už väčšina s nás vie, nie lacnou záležitosťou a práve preto je potrebné aby sa k každému projektu pristupovalo rovnako zodpovedne, bezpečne, kvalitne a odborne, ako pri novostavbách. V našej stavebnej spoločnosti kladieme dôraz na všetky tieto faktory a spolu s našimi kvalifikovanými a profesne vyštudovanými pracovníkmi ponúkame svojim klientom nadštandartné služby a profesionalitu v každom smere.

Na základe obhliadky a podľa požiadaviek klienta bude vypracovaná cenová ponuka, ktorá bude neskôr predložená klientovi. V cenovej ponuke nie sú zahrnuté náklady na prevádzku pracoviska ( odber vody, elektrickej energie a podobne ), ktorú je povinný zabezpečiť klient na vlastné náklady. Uvedená cenová ponuka bude komplexne vypracovaná a to aj vrátane dopravy a materiálu.

REKONŠTRUKCIE BB zahŕňa nasledovné služby:

 • Rekonštrukcie rodinných domov
 • Rekonštrukcie chalup a chát
 • Rekonštrukcie bytov a bytových jadier
 • Montážné a nábytkárske práce
 • Poklad obkladov a dlažieb
 • Zatepľovacie práce a izolácie
 • Murovanie a murárské práce
 • Viac informácií o poskytovaných službách nájdete na našej webovej stránke kde máte možnosť dozvedieť sa viac o poskytovaných službách:

  http://www.rekonstrukciebb.sk


Profesionálne a kvalitné rekonštrukčné stavebné práce

Ponúkame vám široké spektrum stavebných a rekonštrukčných prác v okolí Banskej Bystrice


Maliarske a natieračské práce "MAĽOVANIE"

Maliarske a natieračské práce spočívá v odbornej starostlivosti o exteriérové a interiérové plochy,ale prevažne valmi dôležitím faktorom aj k celkovému estetickému vzhľadu ukončovania stavebných prác. Služba je sprevažne vykonávaná manuálne alebo za pomoci strojovej techniky a to prevažne profesne zaškolenými pracovníkmi, ktorý kladú dôraz na kvalitu a odborné prevedenie poskytovaných služieb a bezpečnosti pri práci.

Pracovné postupy a celková kalkulácia výkonu prác bude stanovená na základe obhliadky a podľa požiadaviek klienta tak bude vypracovaná cenová ponuka, ktorá bude neskôr predložená klientovi. V cenovej ponuke nie sú zahrnuté náklady na prevádzku pracoviska ( odber vody, elektrickej energie ), ktorú je povinný zabezpečiť klient na vlastné náklady. Uvedená cenová ponuka bude komplexne vypracovaná a to aj vrátane dopravy a materiálu.

MAĽOVANIE zahŕňa nasledovné služby:

 • Základné a pemetračné nátery
 • Interiérové a exteriérové nátery ( napr. Fasády a podobne)
 • Konštrukčné ochranné nátery
 • Viac informácií o poskytovaných službách nájdete na našej webovej stránke kde máte možnosť dozvedieť sa viac o poskytovaných službách:

  http://malovanie.unisol-slovakia.sk


Poskytovanie maliarských a natieračský prác a ich ukončovanie

Odborné prevedenie a perfektná starostlivosť vrátane exteriérových a interiérových plôch


Reklamné a propagačné služby "DIGITAL MARKETING"

Dovoľujeme si vám dať do povedomia ďalšiu skvélú službu prostredníctvom ktoréj vám vieme zabezpečiť lepšiu informovanosť v sieti internetu. Rovnako nás náramne teší aj fakt, že ste prejavili záujem dozvedieť sa viac o našej spoločnosti a ponúkaných službách na www.EMAIL-SPOT.com. Naším zameraním je pôsobenie v oblasti digitálného marketingu v sieti internetu, kde používateľ má skvélú možnosť informovať ostatných používateľov o jeho vlastnom pôsobení a iných poskytovaných službách. Naša vášeň a túžba nášeho podnikania spočíva v zámere pomôcť malým podnikom a ostaním podnikajúcím osobám v ich podnikajúcej sfére, rozvoji a napredovaní v mieste samotného pôsobenia ale rovnako tak aj celosvetovej úrovni.

DIGITAL MARKETING zahŕňa nasledovné služby:

 • Social Media Marketing
 • Direct Traffic to your website
 • Search Engine Optimalization
 • Email Marketing
 • Website Analytics Solution
 • Search Engine Marketing
 • Call To Action Marketing
 • Viral Marketing Development
 • Article Marketing Promotion
 • Content Marketing Development
 • Web Design Development

Viac informácií o poskytovaných službách nájdete na našej webovej stránke kde máte možnosť dozvedieť sa viac o poskytovaných službách:

http://www.email-spot.com


Perfektné marketingové služby v každom smere a rohu

Šírením dobreho slova vás posúvame v pred vo vašom podnikaní a rozvoji


Tepovací servis a služby "TEPOVANIE"

Činnosť tohto servisu spočívá v odbornej starostlivosti o vláknité povrchy. Prevedenie tohto servisu je vykonávané za pomoci mokrej techniky a za pomoci profesionálnej čistiacej techniky a odbornom prevedení služieb.

Na základe obhliadky a podľa požiadaviek klienta bude vypracovaná cenová ponuka, ktorá bude neskôr predložená klientovi. V cenovej ponuke nie sú zahrnuté náklady na prevádzku pracoviska ( odber vody, elektrickej energie ), ktorú je povinný zabezpečiť klient na vlastné náklady. Uvedená cenová ponuka bude komplexne vypracovaná a to aj vrátane dopravy a materiálu.

TEPOVANIE zahŕňa nasledovné služby:

 • Hĺbkove čistenie a tepovanie kobercov
 • Hĺbkove čistenie a tepovanie postelí a matracov
 • Hĺbkove čistenie a tepovanie sedacích súprav
 • Hĺbkove čistenie a tepovanie stoličiek
 • Viac informácií o poskytovaných službách nájdete na našej webovej stránke kde máte možnosť dozvedieť sa viac o poskytovaných službách:

  http://tepovanie.unisol-slovakia.sk


Tepovacie služby a servis pre pohodlie čistého domova

Komplexné čistiace služby so zameraním na hĺbkové čistenie textilových materiálov


Čistenie motorových vozidiel "AUTOTEP"

Služby sú zamerané na čistenie interieru a exteriéru motorových vozidiel a hĺbkové ošetrenie textilových materiálov. Jedná sa o komplexné čistiace služby, ktoré sú prevažne zamerané na kvalitu, precíznosť a profesionálnu starostlivosť o ochrane interiéru a exteriéru motorových vozidiel.

AUTOTEP zahŕňa nasledovné služby:

 • Hĺbkove čistenie a tepovanie stropu
 • Hĺbkove čistenie a tepovanie podláh
 • Hĺbkove čistenie a tepovanie sedacích súprav
 • Hĺbkove čistenie a tepovanie batožinového priestoru
 • Čistenie a ošetrovanie plastov
 • Čistenie a umývanie skiel
 • Čistenie a umyvanie rohoží
 • Viac informácií o poskytovaných službách nájdete na našej webovej stránke kde máte možnosť dozvedieť sa viac o poskytovaných službách:

  http://autotep.unisol-slovakia.sk


S autotepom pre krajší vzhľad vašeho motorového vozidla

Kvalitné a profesionálne služby so zameraním na čistenie interiéru a exteriéru motorových vozidiel